Na zlepšenie našich služieb používame na tejto stránke súbory cookie. Potvrdením to prijímate. Ďakujeme. Viac informácií
OK

Zelené potraviny Green Ways ~ Jačmeň a Chlorella

Chlorella, Jačmeň

Green Ways má v ponuke 2 produkty a na trhu je už od roku 2001. Po celý ten čas sa sústreďuje na najlepšiu kvalitu svojich produktov na trhu. Zelené potraviny Vás udržujú v dobrej zdravotnej kondícii počas celého roka bez nutnosti kupovania drahých chemických liekov s nežiadúcimi vedľajšími účinkami. Osvedčili sa výborne aj pre deti.

Zelené potraviny Green Ways majú úspech pretože pomáhajú a prirodzene sa tak ľahko šíria medzi ľuďmi. Užívanie zeleného jačmena alebo chlorelly vyjde na cca 20 centov za deň vďaka čomu Vás jedálny lístok obohatíte o množstvo vitamínov, minerálov, enzýmov a chlorofylu prostredníctvom živej zelenej potraviny. Naviac príprava zeleného elixíru je otázkou niekoľkých sekúnd a organizmus pocíti blahodarné účinky takmer okamžite.

Spoločnosť Green Ways nezverejňuje svoje výrobky v internetových a kamenných obchodoch. Ich predaj je založený na báze osobného kontaktu. Tieto špičkové zelené potraviny Jačmeň GW a Chlorella GW tak z vyššie uvedených dôvodov nie sú priamo zaradené v ponuke nášho eshopu.

Je ich však možné objednať emailom alebo telefonicky. Radi Vám tiež poskytneme viac informácií.

Úžitok mladého jačmeňa: Jačmenné listy obsahujú mnoho vitamínov, minerálov a proteínov potrebných pre správnu výživu človeka, plus chlorofyl. Medzi inými to sú draslík, vápnik, horčík, železo, meď, fosfor, mangán, zinok, striebro, betakarotén, B1, B2, B5, B6, C, E, K a celé spektrum živých enzýmov. Napr. enzým SOD, známy ako likvidátor karcinogénov. Zásaditým pôsobením nastavuje v organizme prirodzenejšie pH a vytvára zdravé prostredie k správnemu fungovaniu imunitného systému. Sýti a čistí zároveň. Jedna lyžička koncentrátu nutrične zodpovedá niekoľko kusom zeleniny. Zodpovedá napr. výživovej hodnote dvoch hlávok brokolice.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky 0949 327 651, e-mailom tea@teamarket.sk alebo vyplňte prosím formulár nižšie, na základe ktorého Vás budeme obratom kontaktovať. Budeme sa tešiť Vašej odozve. Ďakujeme.

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Tel. kontakt: *
* Všetky položky je nutné vyplniť pre správne odoslanie formulára. Ďakujeme.

MDYzYzMxY